sayfa içeriği

Yeni Nesil 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Bu sayfamızda firma, ev, ofis, hastane, çalışma alanları, yatak odası, çocuk odası duvak kağıdı modelleri gibi birçok farklı alanlarda duvarlara uygulanan Vinil 3 boyutlu duvar kağıdı fiyatlarını satın alıp uygulama yapan müşterilerimizden gelen cep telefonu ile çekim yaptıkları duvar kağıdı modellerini sergiliyoruz. Duvar kağıtlarımız vinil diye isimlendirilen kalite olarakta "İTHAL DUVAR KAĞIDI" ile aynı kalitede olan duvar kağıtları üzerine istediğiniz ölçülerde istediğiniz manzarayı yüksek çözünürlükte baskı yapıp en geç iki gün içersinde size anlaşmalı kargo firmamızla ücretsiz olarak gönderim yapıyoruz.

21/02/2020

3D Estetik Ve Güzellik Merkezi Duvar Kağıtları

Güngen Estetik Merkezinde uygulanan duvar kağıtları 3D özelliğiyle sizelere en göz alıcı görnümü sunmakta duvka.com farkıyla.

Yaşam ve çalışma alanlarımızda dekorasyon denince akla ilk gelenlerden biride duvarlarımızdır. Duvarlarımızda ise ilk akla gelen elbette 3D Duvar Kağıtlarıdır. Yeni nesil duvar kağıtlarında fark diğer hazır duvar kağıtları gibi değildir. 3D Estetik Ve Güzellik Merkezi Duvar Kağıtlarındaki fark önce duvar ölçünüzü en ve boy olarak aldıktan sonra sitemizde zevkinize uygun yüzle...

21/02/2020

3D Çocuk Odası Duvar Kağıtları

İstanbul Duvar Kağıdı Yapıştırma Ustası Uğur Karagöz arkadaşımız yapıştırmasını yapmıştır. Duvka.com olarak  İstanbul içi Uğur ve Hasan arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. İletişim bilgileri sayfanın en sonundadır.

Yaşam ve çalışma alanlarımızda dekorasyon denince akla ilk gelenlerden biride duvarlarımızdır. Duvarlarımızda ise ilk akla gelen elbette 3D Duvar Kağıtlarıdır. Yeni nesil duvar kağıtlarında fark diğer hazır duvar kağıtları gibi değildir. 3D Manzaralı Duvar Kağıtlarındaki fark önce duvar ölçünüzü en ve boy o...

31/01/2020

İstediğiniz ölçülerde duvarınızın tamamını kaplayarak Yatak odanıza gün batımı yelken manzaralı 3D Duvar Kağıtları imalatı yapıyoruz.

31/01/2020

Kişiye özel ölçülerde 3D Manzaralı Duvar Kağıtları. 1. Sınıf kağıtlar üzerine istediğiniz ölçülerde duvar kağıdı imalatı.

29/07/2018

3 Boyutlu Manzara Duvar Kağıtları 1. sınıf kaliteli duvar kağıdı baskı merkezi. İstediğiniz manzarayı istediğiniz ölçüde size özel imalat yapıyoruz.

27/07/2018

Yeni evli çiftler 3D duvar kağıdı tercih ediyor. Baskı Teknolojisinin gelişimi ile beraber ulaşılması güç olmaktan çıkan 3 Boyudlu Duvar Kâğıdı ve dekor modasına ulaşmak artık çok kolay Duvka.com Pazarlama müdürü Mustafa Bey’den aldığımız bilgilere göre ülke olarak görsel bir milletiz ve her alanda kullanıyoruz bunun giderek artacağını düşünüyoruz. Duvar kağıdını en fazla Cafeler tercih ediyor. Duvar kağıdı talebinde en fazla cafe’ler den talep görüyoruz. Bunun en büyük etkisinin consept ve franchising sisteminin ülkemizde yaygınlaşması ol...

22/06/2018

3 Boyutlu TV Ünitesi Arkası Duvar Kağıtları. Kaliteli 1. sınıf ithal duvar kağıdı üzerine yüksek çözünürlükte baskı imkanı sunuyoruz.

22/06/2018

Manzaralı kişiye özel imalat duvar panelleri ile sektöründe sürekli yenilenmeyi ve yükselmeyi tercih ediyoruz. Kalitesi yüksek, üzerine baskı mükemmel resimli duvar panelleri müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda istedikleri manzarayı istedikleri ölçülerde duvar paneli imalatı yapabilmekteyiz.